Duben 2009

Kritika versus mÁš*moOOciNKy*/ HezU blOg@*/

15. dubna 2009 v 15:21 | Celebrían
Kritika nás pozváší. Díky ní rosteme.
(bohužel nevím kdo tuto památnou větu pronesl...:( )

Uvědmě si příklad. Člověk napíše povídku. Crcá se s ní, upíše si prsty. A pak ji zveřejní.
V tomto okamžiku nastane pro milou povídku velmi nebezpečné období. Objeví se totiž jako právě zveřejněný článek na blog.cz, kde již číhají podivná blogerská stvoření lačíc po tom zanechat na vaší stránce koment o tom jak je nááádherná s veeelkým odkazem na svůj blog. Většinou mají blogy plné nakradených obbrázků a článků. Títo se samozřejmně omlouvám blogerům kteří mají na stránce svůj autorský obsah a občas někam hodí reklamu.
Komentáře, které se vztahují k povídce se objeví až tak po půl hodině...

A teď k té kritice. Jak je napsáno výše kritika nás povznáší.... Ale občas bychom ocenili aby ti kdo si naše dílo přečtou byly schovívavěší, či dokonce aby držely jazyk za zuby. Člověk poté ztrátí tu správnou chuť cokoliv dělat. Ale nadruhou stranu si přečte co se čtenářům nelíbila a snáze to v dalším písání opraví. Tak já nevím....
Slenečné odpoledne
Vaše Cel


Že by....?

15. dubna 2009 v 7:07 | Celebrían |  Tanec s plky
Achojky, miláškové.... Jak pak se máte? No u mě je to celkem snesitelné.... Co snesitelné! Je to báječné! Dneska píšu obvodní kolo Biologické olympiady, zítra jdem malovat podchody *chi,chi,chi* no a v pátek máme anglické divadlo a potom veselou šermířskou svatbu na Valdštejně. Tudíž celkem nabitý program kde na nějaké učení nezbývá čas:) Doufám že se to malování ve čtvrtek protáhne a nebude odopledka:) No nic llidičková já pádím.
Držte mi palečky
Vaše Cel

Requiem pro královnu

14. dubna 2009 v 22:06 | Celebrían |  Jednorázovky
Když chcete , tak chcete:)