Dobré ráno, pane Blacku!

7. dubna 2008 v 22:10 | Lady Celebrían |  Jednorázovky
Ahojky...OMLUVTE PROSÍM SPOUSTY CHYB V POVÍDCE JE POZDĚ A JÁ JSEM UTAHANÁ...Je to taková Co by kdyby se Cel. se Siriem vzaly..NEMÁ ŽÁDNOU NÁVAZNOST NA BRADAVICE VERSUS STŘEDOZEM!
Vaše Cel.

Bylo ráno. Otevřela oči a zívla. Pak se jako kočka protáhla a přesně při tomhle pohybu zjistila jakou strašnou má kocovinu. Pak pohlédla na lůžko vedle sebe a ulehčeně vydechla...Byl to on. Asi ji včera odvedl ze slavnosti a pak se s ní přemístil sem.Vstala a rychle se chytila nočního stolku aby neupadla...Strašlivě ji bolela hlava. Na KOCOVINU NENÍ LÉK...Sešla dolů do malé ale útulné kuchyně která byla obložená dřevem.... Mávla rukou a v konvici se začla vařit voda na čaj...
Už byla královnou elfů tři roky stále jezdila do Středozemě a zpátky o Anglie kde žila se Siriem.... Vzaly se hned po skončení jejího studia a prchly na líbánky které v poovině přerušila zpráva že otec je mrtvý a ona musí vládnout... Přesto dál žila v Anglii... Malá, útulná vilka kde žily byla sice pro královnu elfů málo ale Celeb tu byla šťastná...A se Siriem po boku...
Včera slavila svátek a tak se vyjmečně opila...Byli na oslavě v Roklince a posleední co si matně pamatovala byl šestý pohár medoviny... Ach jo....Ale dostala nádherné šaty...Byli celé zeléné, a vypadala v nich úchvatně!
Na okno zaťukala sova, která nesla Denního věštce.
"Ahoj sovičko...."
sova jí věnovala pohled kterým jasně dokázala co si o ní myslí, přijala peníze a odlétla...Dívka vzala čaj, snídani a noviny a vyvrávorala do ložnice...Měla ji velmi ráda, nejen proto že zde neusínala sama ale i pro to že byla černo.-bílá a vypadala velmi luxusně. Postel s černým kováním, vysoké svícni z černého kovu s bílýmy svíčkami...Prostě nádhera! Položila věci na stolek a pokusila se probudit Siria..
"Miláčku? Vstávej...."
Sirius se otočil na druhý bok, zamumlal něco o trhlých královnách a spal dál... Sedla si tedy ke stolu a nalila čaj...Chvíli bezmyšlenkovitě zírala na siriovu kresbu ze školních let a pak otevřela noviny..
Ty šťastné tři roky se nic nedělo...Harry se tehdy postavil Voldemortovi a zničil ho...Myslely si to všichni..Až na elfi...Prohlašovlay že se vrátí...Věděkla že se vrátí...Nešlo tomu zabránit...Muselo se to stát....Ale už to byly tři roky.... A nic...Pečlivě tak jako každý den prolistovala noviny a na nic nenarazila...Až naoslední straně...Malé nenápadné oznámení o nějakém moderním malíři mezi kouzelníky..Chlepec měl zlaté vlasy, milý úsměv ale královnu zaujalo něco jiného...Oči toho muže..Byli zlé...Byla si jistá..
"Vrátil se..."
zašeptala do ticha, naposledy pohlédla na fotografii a šla doopravdy vbudit svého milovaného...
Dodatkový obrázek...
Sirius a Celeb na líbánkách:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Narya Lady Narya | E-mail | 8. dubna 2008 v 20:22 | Reagovat

krásný :) tak to je fakt zajímavej příběh :):) jen tak dál.. ;)

2 Gimmli Gimmli | 30. dubna 2008 v 20:44 | Reagovat

obrázky sedí.... :) moc pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama