HP vtipy II.

21. dubna 2008 v 20:40 | Lady Celebrían
1.Zmrzlina Koral
Voldemort dojí poslední sousto odhodí svou tyčku a s usměvem se podívá na své přivržence a řekne:Zmrzlina Koral,kdo by odolal!
2.Otázka
Malí Harry Potter se ptá tátý:Tatí co se stane s lidmi když umřou?Tatínek odpoví:No promění se na prach!Na to malí Harry Potter řekne:No to tedy pod mou postelý už muselo zemřít lidí!
3.Psychyatr¨
Psychyatr se ptá paníLili Potterove-Paní Poterova váš manžel tvrdí že po nocích Chodíte po domě s nataženyma rukama.Mužete mi to nějak vysvětlit?Ale jistě,řika pani Potterova, musím si nechat zaschnout lak na nechtech!
4.Bláznivý Sirius
Bláznivý Sirius honí Remuse se sekerou.Remus se mu snaží uniknout,ale zaběhne do slepé ulišky a tak tam čeká na jistou smrt.Přiběhne k němu Sirius předá mu sekeru a povídá:Na Reme teď honíš ty!
5.Rozčílená
Cho Changová zažalovala Harryho Pottera za vyvolávání veřejného pohoršení. Každé ráno prý cvičí úplně nahý ve svém bytě, což Cho velmi dobře vidí ze svého okna. Soudce se ptá: "Je to pravda, obžalovaný?" "Ano, ale z okna slečny Changové není přece vůbec vidět do mého pokoje!" "Jak to, že není!!!" Rozčílí se Cho. "Tak si zkuste u mě vylézt na skříň, a pořádně se vyklonit!!"
6.Výkupné
Harrymu přiletěla sova s dopisem, ve kterém stálo:Unesli jsme profesorku Umbridgeovou. Okamžitě vyřiď Brumbálovi,ať zaplatí výkupné 1 000 000 zlatých galeonů!"Harry zpětně vyslal sovu s odpovědí:A co kdyby odmítl zaplatit?"Vzápětí se sova vrátí se vzkazem:"No tak ti ji naklonujem!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama