Kapitola šestá- I bystrozor se může splést

22. listopadu 2007 v 21:27 | Lady Celebrían |  Bradavice x Středozem
Ano, zkoušky jsou za námi a Já jsem udělala moc pěkné rozhodnutí!!! Takže tímto Vám oznamuji že kromě úterý se zde bude každý den bude objevovat nová kapitola nebo alespoň básnička...Těšte se mý milý!!! Věnováno Boggymu za to že mi příští podzim pojede dělat "manžela" na šermířskou akci...Ještě jednou díky!!!

V Doupěti se nálada pomalu uklidňovala až na Snapeho a Siria kteří se hádali. Jejich hlasy muselo být slyšet po celé vesnici, ovšem to nebyl nic proti tomu že oba držely v ruce hůlky a mířily na sebe...
"Řekni to ještě jedno Blacku a přísahám že si to odpykáš!!!"
Snape byl rudý vzteky, ani vlasy Weasleových se mu teď nemohly rovnat...
"Mám to říct znova? Tak fajn!!! Tvoje matka byla padlá na hlavu když si něco začala s mudlou!!! Jsi parchant Sape a taky jsi....SMRTIJED!!!"
Profesorovy se začaly klepat ruce a obličej doteď rudý začal přebírat nachovou barvu..
"Tak tohle si Blacku přehnal... Sectusempra!!!"
******************
"Fajn je mi jasné že se Ti po mě strašlivě stýskalo a že jsi to bezemně nemohl vydržet ale měly jsme snad domluvená pravidla ne?! To že ji můj snoubenec neznamená že půjdeš tam kam já!!!"
"Ale Celeb...Pochop zamilovaného elfa.."
S tichý úsměvem ze kterého se jí dělalo zle zaševelil mladý elf ve stříbrné zbroji a vnutil Celebrían polibek..Lehce ho odstrčila a udělala krok dozadu aby na ní tak snadno nedosáhl...Jak by se mohla líbat s tímhle kdy dnes spatřila někoho koho by dokázala milovat celým srdcem? Alderika si brala z rozumu a rozhodnutí svého otce...
"Podívej Aderiku...Mám tě samozřejmě ráda, ale ještě není po svatbě a před ní s Tebou nechci nic mít...V naší rodině je to tak zvykem!"
"Jistě, omlouvám se...Ale bez Tebe mě Slunce nahřeje a chléb mi nechutná...Hvězdy blednou nad tvou krásou má milovaná..."
Celebrían se dívala na klečícího elfa když si uvědomila že hvězdy sice blednou ale ne nad Její krásou ae nad ránem...Svítalo.
*************************
Harry s probudil, posadil se na posteli a promnul si jizvu která ho pálila...Už zase!!!! Celá ložnice spala ačkoli venku začínalo svítat... Lehl si zpátky na polštář ale zjistil že už neusne...Rozhodl se tedy že zajde do sovince a pošle dopis Tichošlápkovi...Potichounku se oblékl a vyšel z ložnice...
*************************
Ve chvíli kdy se Sirius zhroutil na zem dovnitř vpadla Celebrían a jediným pohybem jim obou sebrala hůky...Přehlédla situaci a tiše elfsky zaklela...Brumbál už tu nebyl, a dívka tušila že kdyby tu byl tahle situace by nevznikla...Dospělý stála asi až příliš vyděšení kolem stěn...Překvapení že přítomní bystrozorové nezasáhly vystřídal jiný poznatek...Až těď si všimla že Snape vyčaroval kolem nich štít a to velmi pevný štít...Bylo to obdivuhodné poněvadž kuchyň v Doupěti byla i tak dost těsná...Dalším pohybem ruky ve které nedržela hůlky zrušila štít, odstrčila Snapeho a klekla si k Siriusovi...Krev mu proudila z hlubokých ran na hrudníku....Odložila hůlky na podlahu a načrtla před sebou ve vzduchu rychlé Znamení...Tělo mlůadého Blacka se vzneslo a elfka ho elegantně dopravila na gauč do obýváku...Šetrně ho na něj položila a znovu si k němu klekla...
Slova která šeptala byla sotva slyšitelná přesto působila na všechny blahodárně...Asi po čtvrhodině ticha a šepotu řečí kterou mluví elfové se dívka zvedla a z čela si otřela kapičky potu..V léčitelství nikdy nebyla moc dobrá...Ovšem tohle se jí povedlo..Ačkoli byl Sirius ve tváři bledý, ze zranění zůstaly jen jizvy a zakrvácená košile...
"Nechte ho odpočívat...Až se probere neměl by pít cokoli v čem je alkohol...Jizvy mu zůstanou ale dělala jsem co jsem mohla..."
Všichni jako by se probíraly z krásného snu...První se ozval Moody...
"Myslel jsem si že budete nafoukaná princeznička ale teď vidím že to byl veliký omyl...Ale což i bystrozor se může splést..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Delilah Delilah | Web | 22. listopadu 2007 v 22:36 | Reagovat

:)))))

2 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 27. prosince 2007 v 14:59 | Reagovat

:) je to skvěle zakonečený... :)))

3 Martinna Martinna | 7. února 2008 v 21:04 | Reagovat

snapeho? máš ráda snaepa? to je zdrobnělina? :) :) :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama